KEŞAP'LI AİLENİN VAZGEÇİLMEZ DERİ SERÜVENİ...

Kuruluş tarihi 1957 olan Keşaplı Kundura, ismini Giresun'un ilçesi olan Keşap'tan almıştır.

1940'lı yıllarda "Göncü" lakaplı Osman Aydın'ın Keşap ilçesinde yaş deri ticareti ile başlayan öyküsü, oğulları İsmet Aydın ve İlyas Aydın'ın ilçedeki perakendeciliğiyle devam etmiştir.

1957 yılında İsmet Aydın'ın Giresun merkeze taşınarak, burada ilk kez el yapımı deri ayakkabı perakendeciliğine başlamasıyla bugünkü "Keşaplı" markası doğmuştur.

Deri giyim ve deri ayakkabı perakendeciliği İsmet Aydın dan sonra oğulları Ali Aydın, Seyfi Aydın ve Adnan Aydın tarafından başarıyla devam ettirilmiş olup,  bugün Giresun Gazi Caddesi'nde yer alan işletme "Keşaplı"  markasının bilinen ve tescilli bir marka olmasına büyük katkıları olan Jale Aydın tarafından yönetilmektedir.

Üç kuşaktır, en sağlam, en şık ve en zamansız ayakkabı modellerini Giresun'da müşterilerimizle buluşturmak "Keşaplı" markamızın vazgeçilmez geleneğidir.

İşletmemizin felsefesi müşteriye daima fiyatını hak eden kaliteli ve el yapımı deri ayakkabılar sunmak olmuş ve bu bağlamda markamız tam 65 yıldır gücünü müşterilerimizin memnuniyetinden almıştır.

Yarım asırdan fazladır süren deri sevdamızı mağazamızın yanı sıra, artık internet sitemiz üzerinden de sizlere ulaştırabilecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR